Náš autoservis

Co děláme a jak Vám pomůžeme

0
Služby poskytujeme téměř čtvrt století
Image

Rosteme

Firma
LANCÍK s.r.o

Firma LANCÍK s.r.o. vznikla v roce 2001 a od té doby neustále rozvíjí a rozšiřuje svojí činnost. Naše firma nabízí kompletní služby pro váš automobil. Činnostmi, kterými se nezabýváme, dokážeme zprostředkovat. Jsme menší rodinná firma, která si již dokázala získat své zákazníky, kteří se k nám neustále vracejí. Přijďte k nám i VY a přesvědčte se o našich kvalitách, rádi vám u nás pomůžeme.

V roce 2020 jsme dokončili stavbu nové budovy, která tak navýšila kapacity našeho servisu, díky které můžeme nyní nabízet další služby mezi něž patří např. pneuservis pro vozy nad 3,5 tuny a mnoho dalších.

Inovace

Reagujeme
na požadavky

Portfolio našich služeb neustále rozšiřujem dle požadavků našich klientů. Dnes již spolupracujeme s řadou prověřených firem, díky kterými Vám můžeme zajistit následující služby:

klempířské práce bez poškození laku | renovace laku karoserie | čištění a leštění interiéru i exteriéru vozu | ruční mytí vozu | příprava vozu k zajištění STK a emisí | ekologická likvidace autovraku, pneu i provozních kapalin | vyřízení pojistných událostí v případě havárie, prasklého skla i živelné pohromy  

... a mnoho dalších.
Image
Image
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4

Investice

Certifikáty

Neustále zvyšujeme kvalitu poskytovaných služeb. Oceněním je spokojený zákazník.

Blokové výjimky

Není pravdou, že v době záruky svého vozu musíte jezdit jen do servisu daného výrobce. I my jsme držiteli blokové vyjímky, která nás opravňuje opravovat vozy, které jsou ještě v záruce.

Zobrazit

Brzdy

Snažíme se sbírat zkušenosti a vědomosti na kvalifikovaných školeních, které pravidelně navštěvujeme. Důkazem je další certifikát na kvalitní brzdové systémy Brembo.

Zobrazit

Klimatizace

Jelikož chceme našim klientům nabízet co možná nejvíce služeb, navštívili jsme další školení, které se zabývalo klimatizacemi. Osvědčení, které jsme obdrželi nás opravňuje zabývat se tímto tématem.

Zobrazit

Diagnostika

Kurz, který je dalším v pořadí se nazývá logická diagnostika. Díky tomuto kurzu a používáním moderního software jsme schopni odhalit nežádoucí závady.

http://www.spvgsystems.com/

https://cz.hella-gutmann.com/cs/workshop-solutions/diagnostika/mega-macs-56/

Zobrazit

Turbodmychadla

Ve spolupráci s partnerskou firmou Elit jsme byli proškoleni v problematice turbodmychadel, kurz byl zaměřen na identifikaci a řešení problémů.

Zobrazit

Turbodmychadla

Další kurz byl zaměřen na problematiku filtrů pevných částic a opět ve spolupráci s firmou Elit. Naše služby se snažíme neustále zlepšovat, a tak si zakládáme na proškolení našich zaměstnanců a na rozvíjení jejich odbornosti.

Zobrazit
Image
Pondělí - Pátek
08:00 - 12:00   13:00 - 17:00
(+420)  777 191 394